Ostoja dla wszystkich zwierząt
| < Marzec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zakładki:
Potem zobaczcie też:
Kategorie: Wszystkie | Myśli | Pierdółki | Zasłyszane | Zwierzaki
RSS
czwartek, 10 grudnia 2009
Święta

Cieszę się, że już zaczął się sezon świąteczny. Lubię święta. I chociaż różnią się one od wyimaginowanego świata z reklam wszystkim, to jednak je lubię. Chociaż nie chodzi tu juz o moje przeżycia duchowe. Chodzi mi o komerchę, tą część świąt z kolorowymi lampkami, wielkimi czerwonymi Mikołajami i prezentami. Lubię kojarzyć święta z niesamowitym handmade'm, pięknymi dekoracjami i choinką. Ale choinką ładną, idealną. Bez duchowego przesłania. Tak, nie rozumiem i nie chcę zrozumieć istoty bożego narodzenia. Takie urodziny, jak wszystkich, tylko obchodzone już parę tysięcy razy. Swoje urodziny obchodzę, ale skromnie. Dlaczego? Bo dotyczą MNIE, nikogo innego, kleru i innych pierdół.

 


Cenzorat

18:32, bartek.kielce
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 listopada 2009
3, 2, 1... START!

Szturm na święta przypuścić! Już w ofertach wszystkich sklepów hasła świąteczne. Bombki, chuinki, aniołecki, pierdołecki do dekoracji świątecznej. Już się zaczęło. A ja to nawet lubię. Bo lubię taki ciepły okres, kiedy można porobić ładne zdjęcia i wgl :D

Także Szystkiego Najszego z okazji Świont!!!!

12:48, bartek.kielce
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 sierpnia 2009
I nawet nie zauważysz...

..gdy twoja córeczka stanie się rasową kurewką. Ostatnio nk zamienia się w redtuba. Posiedzieć chwile i popatrzeć na nowo dodane zdjęcia. Ile już razy widziałem cipę szesnastolatki, pieprzących się siedemnastolatków i upajających się alkoholem i papierosami czternastolatków. Ja nie rozumiem, po co dzieciaki wstawiają takie zdjęcia? Czy wiecie, dlaczego przy dodawaniu zdjęcia na nk pojawia się komunikat 'W trosce o bezpieczeństwo...'? Kiedyś pewien zdesperowany siedemnastolatek wstawił swój akt. Był to chyba pierwszy tego typu wypadek i za nim posunęła się fala nowych. Opamiętajcie sie!

17:33, bartek.kielce , Myśli
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 sierpnia 2009
Trochę samokrytyki!

Sony ogłosiło konkurs na naszej klasie pt. Wakacyjny Portret. Sam dodałem zdjęcie, co mi szkodzi. Ale jak przejrzałem 20 stron galerii konkursowej znalazłem tylko 1 zdjęcie godne uwagi. Było naprawdę ładne. A reszta? Przeszło 1600 stron? Słit focie chłopaków i dziewczyn robione z perspektywy łokcia. Ludzie, opanujcie się! Trochę samokrytyki! Jak można wrzucać takie nic? Dużej sympatii do nk nie mam, ale trochę mi szkoda ichnych serwerów. Naprawdę, współczuję jury tego konkursu - muszą oglądać parę tysięcy prac, od których rzygać się chce.

16:54, bartek.kielce , Myśli
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 lipca 2009
Pogooda!

Ja chcę wrócić do normalności! Jestem wnerwiony! Jeden dzień są straszne upały, a drugi ulewy. I tak jest cały tydzień! Ja chcę miesiąca upałów! Bez przerwy! A potem mogą być deszcze! Tak, jakby matka natura nagle się zaczęla troszczyć o rolników! Mam ich gdzieś! Chcę normalej pogody, jaka była jeszcze w ubiegłym roku. Czy ja aż tak dużo chce???

 

14:07, bartek.kielce , Myśli
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7